Armored Warfare z polskim czołgiem, teraz w pudełku. Zdobądź jedno dla siebie! (konkurs)

Armored Warfare z polskim czołgiem, teraz w pudełku. Zdobądź jedno dla siebie! (konkurs)

Armored Warfare z polskim czołgiem, teraz w pudełku. Zdobądź jedno dla siebie! (konkurs)
14.10.2016 15:06, aktualizacja: 19.10.2016 14:13

Armored Warfare znają z pewnością wszyscy miłośnicy pojazdów opancerzonych i techniki wojskowej. Gra polega na rozgrywaniu starć między zespołami czołgów i zapewnia świetną zabawę online. Gra w wersji cyfrowej przyciągnęła już ponad 7 milionów graczy, a od dziś Armored Warfare można mieć także w pudełku i z bonusami. Oczywiście mamy dla Was kilka pudełek.

Armored Warfare to gra MMO, którą można opisać jako zręcznościowy symulator pojazdów pancernych. Gracze mogą prowadzić potyczki przeciwko sobie lub przeciwko komputerowi, ścierając się w nowoczesnych pojazdach pancernych różnej klasy na polach bitwy w różnych częściach świata. W grze znajduje się olbrzymia kolekcja nowoczesnych czołgów podstawowych, lekkich, dział samobieżnych, pojazdów zwiadowczych i transporterów. W sumie jest tu ponad 90 typów maszyn i 3 ścieżki rozwoju. Wśród pojazdów znajduje się prawdziwa perełka – prototypowy polski czołg PL-01.

PL01 CONCEPT PL

Dzięki pudełkowej wersji Armored Warfare można zyskać:

 • Pojazd premium BWP-1m (III tier)
 • 60 dni konta premium
 • 1500 złota (waluta premium)
 • 2 000 000 kredytów (waluta w grze)

Cena tego zestawu wynosi 150 zł, zaś pudełko z grą kosztuje jedynie 44,90 zł. Od nas możecie dostać grę za darmo – wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie:

Jak nazywa się Twój czołg, którym będziesz jeździć po Mordorze?

Chodzi nam oczywiście o Mordor Tolkiena, który nie ma nic wspólnego z Domaniewską ani niektórymi polskimi miastami. Na odpowiedzi, tylko od zalogowanych użytkowników, czekamy do wtorku do 23:59. Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone. Mamy dwa Was 8 pudełek z Armored Warfare. Uprzedzam też, że Frödodämmerung jest już zarezerwowany dla redakcji ;-).

Armored Warfare - Global Operations Preview Trailer

Gra jest dostępna także w polskiej wersji, z napisami. Za Armored Warfare stoją weterani branży – Obsidian Entertainment. Świetną grafikę zapewnia Cryengine 3. Gra wymaga przynajmniej Visty, 32- lub 64-bitowej, karty graficznej NVIDIA GeForce 9500 GT lub mocniejszej, 2 GB RAM-u i procesora przynajmniej Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz. Zabawę można zacząć za darmo – wystarczy pobrać instalator wybrać jakość gry do pobrania (HD lub SD) i założyć konto.

Wyniki

Po burzliwych obradach jury, przy których bawiliśmy się przednio, pudełka z Armored Warfare dostaną:

 • Pademen – Hrethcarach i Ascudgamln
 • nagelfar – ANGRIL
 • zd3nek – Rdzawolufy
 • Qww1501 – Panzer II-Türme
 • tehmal – Gryf Isildura BL-10
 • M3rcury – Rohankampfwagen
 • Heheszka – M1A1 Sméagol
 • Paindemonium – Shagrath

Dziękujemy za wspólną zabawę :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (142)