WindowsArchiwumProgramy archiwalneArmy Rage

Army Rage1.0.405

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Army Rage to darmowa sieciowa strzelanka osadzona w klimatach II Wojny Światowej. Gra od niedawna dostępna jest w języku polskim, a wraz z ostatnią aktualizacją wzbogacono ją o mapę z wydarzeniami zbrojnymi z Warszawy z sierpnia 1944 roku, a także, jeśli chodzi o uzbrojenie, w polski pistolet maszynowy MORS.

Do dyspozycji graczy oddano spory i wiernie odwzorowany oręż wojenny odpowiadający ówczesnym realiom. Żołnierz posiada możliwość kierowania pojazdami bojowymi zapewniając sobie nie tylko bezpieczny transport, ale przede wszystkim zwiększając własne zdolności bojowe. W razie potrzeby może zawezwać wsparcie powietrzne celem zbombardowania wybranych miejsc.

W Army Rage występują dwie główne strony konfliktu – państwa Osi kontra Alianci. Biorący udział w zabawie (do 24 graczy) podzieleni zostają zasadniczo na 6 zespołów po 4 osoby. Każda osoba może wybrać swoją klasę. Strzelec korzysta z mocarnych karabinów i celnie rzuca granatami, Zwiadowca wymiata ze snajperką chroniąc swój zespół z ukrycia, żołnierz wsparcia wykorzystuje w walce miotacze ognia oraz rakietnice, a także jest zdolny dostarczać medykamenty i amunicję. Saper zaś jest od niszczenia ciężkiego sprzętu, ale sam również może budować stacjonarne działa oraz osłony.

W grze dostępne są następujące tryby gry: Team Deathmatch czyli wybijanie się w drużynach, Blitz - niszczenie lub obrona wyznaczonych punktów na mapach oraz King of the Hill, gdzie walczymy o kontrolę nad flagą, którą należy odbić i za wszelką cenę później utrzymać. W walce zdobywamy doświadczenie oraz specjalne monety, które potem pożytkujemy w sklepie na różnorakie przedmioty dozbrajając i unowocześniając swój arsenał. Bliska współpraca z kompanami ładuje nam punkty zespołowe, dzięki czemu możemy sami ustalać miejsce odrodzenia po zgonie. Trzeba jednak uważać, by wróg nie znalazł i nie zniszczył go zbyt szybko.

Army Rage cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • Projekt Army Rage został zamknięty, a serwery wyłączone.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 129
Data aktualizacji17 maj 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)