WindowsGryLogiczne i karcianeAround the World in 80 Days

Around the World in 80 Days

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Around the World in 80 Days to prosta w zasadach i łatwa w opanowaniu produkcja logiczna, która zarówno tytułem jak i fabułą nawiązuje do słynnej powieści francuskiego pisarza Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata".

Gra przenosi nas w świat baśni i podróży przypominając nam o wspaniałych przygodach jak również i perypetiach książkowego bohatera Phileasa Fogga.

Naszą przygodę rozpoczynamy w Anglii, gdzie gra układa się w zasadzie sama, Można powiedzieć, że to właściwie prolog do dalszych przygód we Francji, Egipcie, Indiach, Chinach czy USA. Z kraju na kraj gra będzie wymagała coraz doskonalszej strategii i coraz większego zaangażowania.

Głównym zadaniem gracza jest dopasowanie względem siebie takich samych motywów skrzętnie wymieszanych i porozrzucanych po całej planszy gry. Ułożenie co najmniej trzech takich samych przedmiotów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększaniem dorobku punktowego. Najlepszy efekt przynosi jednak eliminowanie z planszy po 4 lub więcej tych samych motywów dając nam później możliwość korzystania ze specjalnych wspomagaczy, dzięki którym szybciej przebrniemy przez dany układ.

Around the World in 80 Days mimo swej przejrzystości i pewnego rodzaju łatwości wymaga jednak od gracza sporej spostrzegawczości, skupienia i koncentracji. Ważne będzie również szybkie myślenie oraz zmysł przewidywania.

Tytuł posiada swój specyficzny klimat zadumy, tajemnic i przygody przez co może stanowić świetną zabawę dla miłośników dalekich podróży w nieznane ;-).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań12 262
Data aktualizacji25 lis 2011
Rozmiar pliku43.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)