WindowsGrafikaModelowanie 3DArt of Illusion
Art of Illusion ikona

Art of Illusion3.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Art of Illusion to oferujący olbrzymią funkcjonalność, darmowe narzędzie do tworzenia i edycji grafiki 3D, które rozwijane jest nieprzerwanie od 2000 roku.

Możliwości to zajmujące jakieś 12 MB narzędzie ma naprawdę spore – od modelowania obiektów z brył i siatek za pomocą wszelkiego rodzaju przekształceń, przez ustawianie oświetlenia, kamer, definiowanie tekstur i ich atrybutów, wykorzystanie materiałów zarówno jednolitych jak i proceduralnych, po rendering (tak realistyczny jak i stylizowany) i ray tracing. Uzupełnieniem tego wszystkiego jest kilkadziesiąt wtyczek i kilkaset skryptów dostępnych do pobrania przez wbudowanego menedżera.

Interfejs programu jest przejrzysty i zrozumiały, nawet dla laika w kwestii 3D – na pewno wydaje się przyjaźniejszy od tego z Blendera - lecz mimo wszystko nie opanujemy programu bez zapoznania się z dokumentacją i tutorialami. Co ciekawe Art of Illusion okazało się narzędziem całkiem zdatnym także do projektowania obiektów do druku 3D – sporo na ten temat można znaleźć na stronach projektu RepRap.

Uwaga!

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPeter Eastman
Liczba pobrań6 515
Data aktualizacji14 sty 2021
Rozmiar pliku17.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Art of Illusion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)