WindowsGryLogiczne i karcianeArt Strip Poker

Art Strip Poker

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Art Strip Poker to gra karciana, w której gracz będzie mógł rozegrać partie rozbieranego pokera z sześcioma atrakcyjnymi przeciwniczkami, których ubrania są... jedynie namalowane. Za każdą wygraną, dziewczyna będzie zdejmować z siebie kolejną warstwę, zakrywającego ciało “materiału”.

Rozgrywka

Produkcji studia Torquemada Games zdecydowanie nie można zarzucić, że jest banałem w swoim gatunku. Wszystkie części garderoby modelek zostały namalowane przez prawdziwych, uzdolnionych artystów. Stworzyło to tak dobrą iluzję, że na pierwszy rzut oka można tego wcale nie zauważyć.

Gracz będzie mógł spróbować swoich sił w klasycznym, dobieranym pięciokartowym pokerze. Na bardzo czytelnym doku wyświetlane są karty, które posiada gracz oraz ikony określające następny możliwy ruch: wymiana kart, licytacja, blef i sprawdzenie. Mimo, iż na ekranie widać wygrywane kwoty pieniężne, to jednak nie to będzie celem. Za każdą wygraną, gracz będzie nagradzany widokiem coraz to skąpiej ubranej dziewczyny.

Przeciwniczek w Art Strip Poker jest sześć i od gracza zależy, z którą z nich zagra. Każda prezentuje inny poziom trudności, jedna będzie nieśmiałą amatorką, inna znowu doświadczoną zawodniczką. Zadbano nawet o takie elementy, jak żywe reakcje modelek na to, jak idzie im dana partia.

Twórcy postarali się o to, aby gra nie epatowała tanią i wulgarną pornografią, a widoczne w czasie rozgrywki filmy zostały nakręcone ze smakiem i przyjemną dla oka estetyką.

Uwaga

Należy zaznaczyć, że gra Art Strip Poker przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych odbiorców ze względu na występującą w produkcji nagość oraz treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.011 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 129
Data aktualizacji1 paź 2020
Rozmiar pliku74.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)