Articulate Studio ikona

Articulate Studio'13 4.9.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Articulate Studio to pakiet narzędzi, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych kursów e-learningowych w bardzo szybkim tempie.

Całość składa się z czterech programów: Articulate Presenter '13 (przygotowywanie obszernych prezentacji), Articulate Quizmaker '13 (tworzenie quizów, sondaży i ankiet), Articulate Engage '13 (wprowadzanie elementów interakcyjnych do kursów bez konieczności znajomości zasad programowania) oraz Articulate Replay (konwersja prezentacji dostępnych w rozmaitych formatach do formatu flash).

Każde narzędzie wchodzące w skład pakietu Articulate Studio jest dostępne w dwóch wydaniach: standardowym oraz profesjonalnym. Dzięki temu mogą z nich korzystać zarówno bardziej wymagający, jak i początkujący użytkownicy, którzy planują zająć się tworzeniem kursów e-learningowych.

Articulate Studio, choć podzielone jest na kilka odrębnych programów, tak naprawdę stanowi jedną całość. Poszczególne narzędzia z tego zestawu są ze sobą ściśle powiązane i skonstruowane tak, by użytkownik mógł łatwo przenosić zawartość utworzoną w jednej aplikacji do innej (np. importowanie wideo do Articulate Replay i konwersja materiału do formatu flash, a następnie umieszczenie go w prezentacji tworzonej przy użyciu Articulate Presenter '13).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Articulate Studio '13 4.9.00wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań127
Data aktualizacji16 mar 2017
Rozmiar pliku282.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Articulate Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)