WindowsArchiwumProgramy archiwalneArtStudio

ArtStudio1.3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ArtStudio jest narzędziem do tworzenia animacji, wygaszaczy ekranu, awatarów na fora internetowe i innych "ruchomych" grafik.

Wyposażony został w wiele przydatnych efektów i narzędzi, które pozwalają bez specjalnej wiedzy i umiejętności użytkownika na kreowanie ciekawych projektów. Dzięki nim bardzo łatwo i szybko przemienimy statyczny obraz w efektowną animację, zawierającą takie elementy jak falująca woda, poruszające się chmury, unoszący się dym czy też padający deszcz lub śnieg.

ArtStudio co istotne wpiera akcelerację sprzętową karty graficznej. Poza podstawowym zestawem narzędzi program oferuje także bardziej zaawansowane funkcje warstw i masek, które umożliwiają tworzenie naprawdę ciekawie prezentujących się animacji. Olbrzymią zaletą jest duża swoboda w konfiguracji interfejsu, dzięki której praca z aplikacją staje się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Wynik pracy zapisany może zostać w postaci wygaszaczu ekranu (SCR), pliku wykonywalnego (EXE), animacji Flash (SWF), animacji GIF, pliku wideo (AVI) lub sekwencji obrazów (BMP, JPG i PNG).

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej, DirectX 9.0 oraz wsparcia przez kartę graficzną technologii Pixel Shader 2.0. Najnowsze wersje .NET Framework i DirectX pobrać można za pośrednictwem naszego vortalu (patrz: Programy powiązane).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCorner-A
Liczba pobrań15 053
Data aktualizacji20 sie 2010
Rozmiar pliku10.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)