bEsaKCPV
Ashampoo 3D CAD Professional ikona

Ashampoo 3D CAD Professional7.0.0

Strona głównaWindowsGrafikaProgramy do projektowania CADAshampoo 3D CAD Professional
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo 3D CAD Professional to rozbudowane oprogramowanie typu CAD przeznaczone do tworzenia dokumentacji i rysunków technicznych 3D. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być m.in. do projektowania wnętrz, architektury przestrzeni, kreowania planów budynku czy dokumentowania konstrukcji oraz modelowania różnego typu obiektów.

bEsaKCPX

Program pomimo dużej liczby dostępnych funkcji pozostaje rozwiązaniem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Jego interfejs graficzny stworzony został w sposób przemyślany, a każde z oferowanych narzędzi dostępne jest z poziomu odpowiedniego menu lub zakładki na wstążce. Atutem aplikacji jest również niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz wydajna praca na starszych komputerach. Nie bez znaczenia pozostają również rozwiązania i specjalne kreatory usprawniające dodawania do programu danych, na bazie których odbywa się projektowanie oraz dokumentowanie projektów.

Ashampoo 3D CAD Professional wyposażony został w zintegrowany katalog, oferujący dużą liczbę elementów wyposażenia budynków, tekstur, materiałów oraz symboli. Znajdziemy wśród nich np. drzwi, okna, balkony, a nawet miejsca postojowe dla karetek, instalacje elektryczne, włączając w to elementy fotowoltaiczne i wiele, wiele innych. Oprogramowanie dysponuje zaawansowanymi symulacjami światła i cienia, dającymi możliwość uzyskania realistycznych efektów w obrębie naszych projektów.

Narzędzie pozwala na import i eksport projektów w formatach DXF oraz DWF.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ashampoo 3D CAD Professional 7.0.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań6 540
Data aktualizacji4 sie 2019
Rozmiar pliku1400.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo 3D CAD Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEsaKCQT