bDYfebxh
Ashampoo ActionCam ikona

Ashampoo ActionCam1.0.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo ActionCam to narzędzie dla osób, które chciałyby ustabilizować obraz w zarejestrowanych filmach. Dzięki temu programowi będziemy mogli edytować materiały wideo nagrane chociażby przy wykorzystaniu kamer sportowych lub dronów.

bDYfebxj

W istocie mamy tutaj do czynienia z narzędziem do obróbki filmów, które zostało przygotowane z myślą o wykonaniu jednego, kluczowego zadania, ale mimo to oddaje do dyspozycji także szereg innych opcji. Ostatecznie więc można powiedzieć, że Ashampoo ActionCam to edytor filmów wyposażony jedynie w najbardziej użyteczne funkcje.

Ashampoo ActionCam pozwala na usunięcie rozmyć zarejestrowanych przy użyciu obiektywu rybiego oka i dodawanie profili z rozmaitych kamer (np. GoPro), a także umożliwia dostosowanie kontrastu, jasności, nasycenia, oświetlenia i cieniowania. Wszystko to sprawia, że materiały wideo nagrane m.in. podczas wycieczek będą prezentowały się znacznie bardziej interesująco niż w pierwotnej formie.

Przy wykorzystaniu Ashampoo ActionCam można zająć się pracą nad jednym plikiem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by narzędzie działało w trybie wsadowym, edytując wiele rozmaitych filmów zgodnie z zasadami zdefiniowanymi przez użytkownika. Możemy więc na przykład dodawać w nich efekty spowolnienia obrazu czy też korzystać z techniki timelapse.

Uwaga!

  • Ashampoo ActionCam jest dostępny w 10-dniowej wersji próbnej. Po upływie tego czasu możemy wydłużyć testy o 20 dni lub kupić pełną wersję programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ashampoo ActionCam 1.0.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 026
Data aktualizacji4 gru 2020
Rozmiar pliku90.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo ActionCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYfebxO
bDYfebyf