Ashampoo Burning Studio 16 już dostępne. Rozdajemy licencje! (aktualizacja)

Ashampoo Burning Studio 16 już dostępne. Rozdajemy licencje! (aktualizacja)

07.12.2015 17:09, aktual.: 15.12.2015 01:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ashampoo opublikowała najnowszą wersję jednego z najpopularniejszych programów w swoim portfolio. Dzięki Ashampoo Burning Studio możliwe jest nie tylko nagrywanie danych na nośnikach DVD, CD czy Blu-ray, ale także wiele innych opcji na przykład w zakresie obsługi obrazów płyt. Najnowsza wersja wnosi kilka nowych funkcji, a z okazji jej premiery przygotowaliśmy dla naszych Czytelników 25 kodów licencyjnych na komercyjną wersję programu.

Obsługa programu jest nieskomplikowana, a użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji już z poziomu ekranu głównego. Po jego lewej stronie dostępne jest główne menu podzielone na kilka kategorii tematycznych pozwalających na nagranie na nośniku muzyki, filmów, przygotowanie okładki czy obsługę obrazów.

Obraz

Przydatna w zaktualizowanym interfejsie jest możliwość bezpośredniego przejścia do ustawień nagrywania bez konieczności przeglądania kolejnych podmenu. Samych nowości w GUI jest zresztą znacznie więcej i nie chodzi tylko o wygląd, ale także o ułatwiony dostęp do zaawansowanych opcji. Użytkownik ma bowiem możliwość tworzenia list najczęściej wykorzystywanych funkcji, co znacznie przyśpieszy nawigację.

Oprócz oczywistości, jak nagrywanie danych na nośniki, nowe Burning Studio oferuje także kilka możliwości tworzenie kopii zapasowych płyt. Stworzyć duplikat można jednej lub kilku płyt. Duży nacisk został także położony na obsługę multimediów: w kwestii muzyki dodano obsługę plików z rozszerzeniem APE, w filmach można już natomiast osadzać napisy zapisane w formacie SRT. Ponadto nowa wersja jest już obsługiwana przez centrum powiadomień w systemie Windows 10.

Obraz

Z nowych funkcji należy także wymienić obsługę dysków CD i Blu-ray wyprodukowanych w standardzie M-DISC. Za pomocą dodatkowej warstwy węglowej dysk chroniony jest przed utlenianiem się, co ma wydłużyć jego sprawność nawet do tysiąca lat. Nowości jest zatem sporo, a wersję testową można już znaleźć w naszej bazie programów.

Rozdajemy licencje!

Ponadto wśród naszych Czytelników rozlosujemy również kody licencyjne na komercyjną wersję programu. Osoby, które skomentują niniejszy artykuł w ciągu 72 godzin od jego publikacji, wezmą udział w losowaniu, w którym zdobyć będzie można 25 licencji. Powodzenia!

Aktualizacja, 15.12.2015 01:15

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo Burning Studio 16 znaleźli się: DamiaX, moc_elninio, praglowski, jacek69, dj555, filipen, adamo000, Rokhan, edelmann, timon1981, gomezaddams, hopsiup, pysiu, cisu, Rav-X, Sebastian_84, Rafi, phrabia79, waldekj, Anawald, Rafcioś, NaPeK, darek719, dwisnia, barabasz606. Gratulujemy!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (818)