Ashampoo Driver Updater ikona

Ashampoo Driver Updater1.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Driver Updater to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą szybko i bez zbędnego wysiłku zainstalujemy brakujące sterowniki, jak również zaktualizujemy te przestarzałe do najnowszych dostępnych wersji.

Program swoje działanie opiera na ulokowanej w chmurze, rozbudowanej bazie sterowników, w skład której wchodzi ponad 400 tys. pozycji dla przeszło 150 tys. urządzeń. Wśród nich znajdziemy sterowniki dla wszystkich możliwych komponentów komputera – płyt głównych, chipsetów, układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych, modułów bluetooth, kamer internetowych, różnego typu kontrolerów, a nawet myszy i klawiatur komputerowych.

Zasada działania Ashampoo Driver Updater nie powinna zaskoczyć nikogo kto kiedykolwiek korzystał z narzędzia tego typu. Po uruchomieniu przeprowadzana jest gruntowna analiza zainstalowanych na komputerze sterowników. Następnie wyświetlane jest zestawienie, zawierające brakujące i przestarzałe składniki. Użytkownik posiada możliwość instalacji wybranych sterowników, które uprzednio pobierane są z zewnętrznych serwerów firmy Ashampoo.

Ashampoo Driver Updater jest narzędziem w pełni bezpiecznym, które umożliwia tworzenie kopii zapasowych wybranych sterowników i ich przywracanie w razie niepowodzenia aktualizacji. Program uruchamiany może być wraz z systemem, umożliwia skanowanie po uruchomieniu Windowsa, wyłączanie wybranych sterowników z analizy, pracę zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem i oferuje wsparcie dla serwerów proxy.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie daje możliwości instalacji sterowników. Przy jej użyciu przeprowadzimy tylko analizę oprogramowania urządzeń zainstalowanego na komputerze.
Udostępnij
Kup program
Ashampoo Driver Updater 1.5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Liczba pobrań9 559
Data aktualizacji27 lis 2020
Rozmiar pliku11.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Driver Updater ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)