WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweAshampoo Internet Accelerator

Ashampoo Internet Accelerator3.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Internet Accelerator to narzędzie do optymalizacji połączenia internetowego, które specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy zostało udostępnione przez producenta całkowicie bezpłatnie.

Program pozwala na pracę w dwóch trybach - automatycznym i manualnym. Pierwszy z nich kierowany jest głównie do użytkowników, którzy nie dysponują odpowiednią wiedzą, umożliwiającą im samodzielne konfigurowanie systemu i przeglądarek internetowych w celu uzyskania jak największej wydajności połączenia z Internetem. W tym przypadku Ashampoo Internet Accelerator przeprowadza analizę wszystkich ustawień systemowych, mających wpływ na szybkość transmisji danych, a następnie automatycznie dobiera najbardziej optymalną konfigurację.

Dla użytkowników, chcących samodzielnie przeprowadzić proces optymalizacji program oferuje zestaw funkcji, które pozwolą na dobór własnych ustawień. Znajdziemy wśród nich takie, dające możliwość określenia (i przetestowania) rozmiarów jednostki MTU, czyli wielkości pojedynczego pakietu transferowanych danych, wartość RWIN, prezentującą ilość bajtów przesyłanych przez serwer przed otrzymaniem odpowiedzi, TTL i innych. Narzędzie pozwala także dostosowywać ustawienia przeglądarek Internet Explorer nie tylko pod kątem jak najszybszego wyświetlania stron, ale również bezpieczeństwa, ochrony prywatności itp. Z pomocą Ashampoo Internet Accelerator sprawdzimy dodatkowo plik Hosts na obecność wpisów utworzonych przez złośliwe oprogramowanie oraz przy użyciu zewnętrznych narzędzi online przetestujemy przepustowość naszego łącza.

Warto zaznaczyć, że Ashampoo Internet Accelerator nie podniesie w sposób znaczący szybkości połączenia z Internetem, jednak w wielu przypadkach poczynione przez niego zmiany w systemie przekładają się na pewną poprawę wydajności i komfortu podczas przeglądania zasobów globalnej sieci.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.611 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań17 728
Data aktualizacji30 wrz 2011
Rozmiar pliku9.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)