WindowsMultimediaInne programy multimedialneAshampoo MP3 Cover Finder
Ashampoo MP3 Cover Finder ikona

Ashampoo MP3 Cover Finder1.0.17

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo MP3 Cover Finder to narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i pobierania z Internetu okładek do plików z muzyką. Umożliwia ono porządkowanie zbiorów muzycznych, dodawanie do piosenek okładek, edycję tagów ID3 oraz tworzenie list odtwarzania dla wielu popularnych odtwarzaczy.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a to głównie za sprawą przyjaznego i dopracowanego interfejsu graficznego. Użytkownik posiada możliwość standardowego wczytywania plików i całych katalogów z muzyka oraz wskazywania utworów z pomocą metody "przeciągnij-i-upuść". Maksymalnie w trakcie wyszukiwania okładek aplikacja potrafi przetworzyć 1000 pozycji z zdefiniowanej listy.

Ashampoo MP3 Cover Finder umożliwia wyszukiwanie okładek za pośrednictwem Internetu, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ich źródłem był także plik graficzny ulokowany na lokalnym dysku twardym. Co istotne, narzędzie dla każdego utworu wyświetla listę z wszystkimi wyszukanymi okładkami, umożliwiając użytkownikowi wskazanie tej najodpowiedniejszej dla danego utworu. Nie zabrakło również funkcji zarządzania metadanymi zapisanymi w plikach z muzyką oraz wygodnego tworzenia playlist dla odtwarzaczy multimedialnych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 345
Data aktualizacji28 lip 2015
Rozmiar pliku19.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo MP3 Cover Finder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)