Ashampoo Photo Mailer ikona

Ashampoo Photo Mailer1.0.8

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweAshampoo Photo Mailer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Photo Mailer to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy często wysyłają zdjęcia i grafikę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z programu nie będziemy musieli się już martwić o dołączane do wiadomości e-mail załączniki, wysyłanie plików do serwisów hostingowych, serwerów FTP itp.

Narzędzie pełni w systemie funkcję pewnego rodzaju klienta pocztowego (chociaż nim nie jest), który wyspecjalizowany został do przygotowywania oraz wysyłania wiadomości e-mail z załącznikami w postaci plików graficznych. Pozwala ono zaoszczędzić czas, jaki normalnie poświęcić należałoby np. na załadowanie grafiki jako załącznika do e-maila. Wystarczy, że wczytamy wybrane zdjęcia w aplikacji Ashampoo Photo Mailer, a ona sama zajmie się dołączeniem plików do naszej wiadomości.

Zaletą programu jest jego duża prostota i intuicyjność obsługi. Po poprawnym skonfigurowaniu konta pocztowego, z którego wysyłane będą nasze e-maile wystarczy tylko wczytać do programu pliki graficzne, które chcemy udostępnić w tej formie, wpisać adres odbiorcy, temat wiadomości oraz jej treść. Ashampoo Photo Mailer potrafi automatycznie odczytywać maksymalne dozwolone przez dostawcę usługi pocztowej rozmiary załączników i w razie potrzeby dzielić je na kilka wiadomości e-mail. Z poziomu aplikacji zdefiniujemy również wyjściową jakość, z jaką grafika załączona zostanie do korespondencji.

Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.38 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań815
Data aktualizacji20 sty 2015
Rozmiar pliku12.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Photo Mailer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)