Ashampoo Photo Mailer ikona

Ashampoo Photo Mailer1.0.8

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweAshampoo Photo Mailer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Photo Mailer to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy często wysyłają zdjęcia i grafikę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z programu nie będziemy musieli się już martwić o dołączane do wiadomości e-mail załączniki, wysyłanie plików do serwisów hostingowych, serwerów FTP itp.

Narzędzie pełni w systemie funkcję pewnego rodzaju klienta pocztowego (chociaż nim nie jest), który wyspecjalizowany został do przygotowywania oraz wysyłania wiadomości e-mail z załącznikami w postaci plików graficznych. Pozwala ono zaoszczędzić czas, jaki normalnie poświęcić należałoby np. na załadowanie grafiki jako załącznika do e-maila. Wystarczy, że wczytamy wybrane zdjęcia w aplikacji Ashampoo Photo Mailer, a ona sama zajmie się dołączeniem plików do naszej wiadomości.

Zaletą programu jest jego duża prostota i intuicyjność obsługi. Po poprawnym skonfigurowaniu konta pocztowego, z którego wysyłane będą nasze e-maile wystarczy tylko wczytać do programu pliki graficzne, które chcemy udostępnić w tej formie, wpisać adres odbiorcy, temat wiadomości oraz jej treść. Ashampoo Photo Mailer potrafi automatycznie odczytywać maksymalne dozwolone przez dostawcę usługi pocztowej rozmiary załączników i w razie potrzeby dzielić je na kilka wiadomości e-mail. Z poziomu aplikacji zdefiniujemy również wyjściową jakość, z jaką grafika załączona zostanie do korespondencji.

Udostępnij
Kup program
Ashampoo Photo Mailer 1.0.8wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.38 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań810
Data aktualizacji20 sty 2015
Rozmiar pliku12.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Photo Mailer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)