Ashampoo Photo Recovery ikona

Ashampoo Photo Recovery1.0.5

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychAshampoo Photo Recovery
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Photo Recovery to komercyjny program do odzyskiwania zdjęć cyfrowych zapisanych na dowolnym nośniku (np. dysku twardym, płycie DVD czy karcie pamięci).

Poza przypadkami losowymi, jak uszkodzenie systemu plików czy awaria karty pamięci w aparacie cyfrowym lub telefonie, Ashampoo Photo Recovery przydaje się również wtedy, gdy zawiedzie czynnik ludzki – np. w momencie przypadkowego usunięcia zdjęć, omyłkowego sformatowania pendrive'a lub karty pamięci zamontowanej w dowolnym urządzeniu (np. laptopie).

Opisywane narzędzie jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a cała operacja odzyskiwania usuniętych lub uszkodzonych plików obrazów może zostać przeprowadzona zaledwie w kilku krokach. Dzięki temu Ashampoo Photo Recovery adresowane do wszystkich użytkowników chcących odzyskać utracone pliki obrazów.

Ashampoo Photo Recovery oferuje możliwość dostosowania zasad wyszukiwania do preferencji i potrzeb użytkownika. Przed rozpoczęciem odzyskiwania można wyszukać pliki filtrując je po rozdzielczości lub rozmiarze. Pozwala to na łatwiejsze zlokalizowanie utraconych danych i szybsze rozpoczęcie przywracania utraconych obrazów.

Udostępnij
Kup program
Ashampoo Photo Recovery 1.0.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań81 673
Data aktualizacji1 lip 2017
Rozmiar pliku9.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Photo Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)