WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówAshampoo Red Ex

Ashampoo Red Ex1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Red Ex to bezpłatna, przygotowania specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy wersja komercyjnego narzędzia do usuwania ze zdjęć efektu czerwonych oczu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat edycji czy retuszu zdjęć. Oferuje on dwa tryby pracy - ręczny i automatyczny. Uznać można jednak, że w obu przypadkach narzędzie nie wymaga zbyt dużej ingerencji ze strony użytkownika, który wskazuje na zdjęciu np. twarz lub oczy, na który dostrzec można wspomniany efekt. Ashampoo Red Ex daje możliwość podglądu wprowadzanych zmian w czasie rzeczywistym, a także cofania wykonanych operacji.

Ashampoo Red Ex obsługuje większość najpopularniejszych formatów zdjęć: JPG, BMP, PNG, TGA i TIF.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 219
Data aktualizacji21 paź 2011
Rozmiar pliku10.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)