WindowsArchiwumProgramy archiwalneAshampoo Registry Cleaner

Ashampoo Registry Cleaner1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Registry Cleaner to kolejna aplikacja autorstwa firmy Ashampoo, przygotowana i udostępniona bezpłatnie specjalnie z myślą o użytkownikach portalu dobreprogramy. Jej zadaniem jest utrzymywanie porządku w rejestrze systemu Windows.

Program po uruchomieniu rozpoczyna proces skanowania rejestru systemowego w poszukiwaniu wszelakich zbędnych komponentów, mogących powodować występowanie błędów lub spowolnienie pracy Windowsa. Potrafi on nie tyle usuwać z rejestru pozostałości po odinstalowanych programach itp., co również przeprowadzać proces jego naprawy. Ashampoo Registry Cleaner daje możliwość niwelowania wpisów w rejestrze dotyczących formatów plików, komponentów COM, OLE i ActiveX, czcionek, dźwięków systemowych, plików pomocy, ścieżek programów, składników menu Start oraz list historii.

Ashampoo Registry Cleaner pomimo swoich małych rozmiarów charakteryzuje się dużą skutecznością działania, pozwalając bezpiecznie usuwać jedynie zbędne wpisy z rejestru Windows. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcję tworzenia i przywracania kopii zapasowych rejestru, przydatną w momencie, kiedy chcielibyśmy cofnąć wprowadzone zmiany. Kolejną zaletą programu jest intuicyjny interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.113 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 079
Data aktualizacji22 sie 2011
Rozmiar pliku9.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)