WindowsMultimediaTworzenie prezentacji i demonstracjiAshampoo Slideshow Studio HD
Ashampoo Slideshow Studio HD ikona

Ashampoo Slideshow Studio HD4.0.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Slideshow Studio HD to intuicyjny program do tworzenia pokazów slajdów z dostarczonych zdjęć. Program pozwala dodać do pokazów fantastyczne efekty i przejścia, zawiera też ciekawe i eleganckie szablony tematyczne.

Przy tworzeniu projektu można dopasować go do muzyki lub czasu, w jakim musi się zmieścić pokaz. Można też od razu wybrać przejścia, które zostaną zastosowane w pokazie, napisy i tym podobne. Przy wyborze zdjęć można do każdego z nich od razu dodać podpisy i nagrać komentarz, który zostanie zsynchronizowany ze zdjęciami.

Efekty związane z prezentacją zdjęć i przejścia można dobierać losowo w kreatorze lub ręcznie. Po wygenerowaniu wstępnego pokazu slajdów można go poprawić, zmieniając czas wyświetlania każdego ze zdjęć, dopasowując napisy, kształty, logo, sterując przesuwaniem się zdjęcia po ekranie (Ken Burns) oraz efekty dźwiękowe.

Do pokazu można też dorobić planszę tytułową i napisy końcowe. Pokaz można eksportować jako film w formacie odpowiednim dla urządzeń mobilnych, dla publikacji w Internecie lub od razu nagrać na płytę.

Program można testować przez 10 dni bez zobowiązań, a po rejestracji przez 30 dni.

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 983
Data aktualizacji28 sty 2019
Rozmiar pliku55.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Slideshow Studio HD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)