WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychAshampoo Undeleter

Ashampoo Undeleter1.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Undeleter to bardzo proste w obsłudze i szybkie narzędzie do odzyskiwania utraconych lub nieświadomie skasowanych danych, które specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy zostało udostępnione przez producenta całkowicie bezpłatnie.

Program funkcjonalnie "okrojony" został do minimum, oferując użytkownikowi jednie proste narzędzie do odzyskiwania danych, nawet bez większej możliwości jego konfiguracji. Takie rozwiązanie ma jednak jedną znaczącą zaletę, a mianowicie pozwala łatwo i wygodnie przywracać utracone pliki nawet przez osoby, nie dysponujące żadną wiedzą na ten temat.

Pracę z Ashampoo Undeleter rozpoczynamy od wskazania dysku, na którym znajdowały się utracone dane i uruchomienia procesu wyszukiwania. Po jego zakończeniu znalezione dane prezentowane są w formie listy, na której informowani jesteśmy o rozmiarze i rozszerzeniu każdego z plików, a także statusie (stopniu nadpisania). Kolejnym krokiem jest już tylko wskazanie interesujących nas danych oraz wybranie lokalizacji, gdzie zostaną one zapisane po odzyskaniu.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.312 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań364 420
Data aktualizacji2 mar 2022
Rozmiar pliku9.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (102)