WindowsArchiwumProgramy archiwalneAshampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller2010 1.0.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Specjalna, bezpłatna edycja programu Ashampoo UnInstaller 2010, przeznaczonego do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie, przygotowana przez producenta dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Ashampoo UnInstaller swoją dużą skuteczność w odinstalowywaniu programów zawdzięcza modułowi odpowiedzialnemu za monitorowanie procesu instalacji wszystkich aplikacji w systemie. To właśnie ta niewielka aplikacja uruchomiona w tle pozwala prześledzić wszystkie zmiany wprowadzone przez instalator programu w celu jego późniejszego, pełnego odinstalowania.

Sam program nie został ograniczony tylko i wyłącznie do wykonywania wyżej wymienionej czynności. Programiści ponadto zaimplementowali w Ashampoo UnInstaller funkcję wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, danych tymczasowych, błędnych skrótów do aplikacji, pustych folderów i dodali narzędzie przeznaczone do zarządzania wtyczkami IE oraz usługami Windows. Dodatkowo oferuje on również funkcję tworzenia i przywracania danych z kopii bezpieczeństwa.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów początkującym użytkownikom. Co istotne, aplikacja Ashampoo UnInstaller 2010 jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Kup pełną wersję
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.719 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań33 105
Data aktualizacji26 paź 2010
Rozmiar pliku5.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)