Ashampoo UnInstaller 8: porządne i wygodne sprzątanie Windowsa. Chcesz licencję?

Ashampoo UnInstaller 8: porządne i wygodne sprzątanie Windowsa. Chcesz licencję?

Możesz zdobyć licencję na Ashampoo UnInstaller 8
Możesz zdobyć licencję na Ashampoo UnInstaller 8
27.11.2018 11:12, aktualizacja: 19.03.2020 11:24

Właśnie wydana została 8. wersja programu Ashampoo UnInstaller, w której współpracują 4 techniki odinstalowywania programów. Rozbudowane monitorowanie instalacji w połączeniu z dokładnym czyszczeniem zapewnia, że nawet najbardziej uporczywe programy zostaną usunięte bez śladu. Wszelkie modyfikacje systemu są odnajdowane dzięki migawkom „przed” i „po”. Program znajdzie nawet trudne do znalezienia rozszerzenia przeglądarek.

Ashampoo UnInstaller 8 pomoże usunąć nie tylko programy, które samodzielnie instalowaliśmy, ale też domyślne aplikacje Windowsa 8 i 10, dostarczone z systemem, wtyczki i całą gamę oprogramowania instalowanego niejako przy okazji i bez naszej wiedzy. Program stosuje ciekawy sposób porównywania migawek, wykonanych przed i po instalacji, precyzyjnie loguje nawet zagnieżdżone i ciche instalacje. Ma też wbudowaną sporą kolekcję profili dla popularnych programów, by odinstalowywać je lepiej i nie zostawić żadnego śladu w systemie plików i rejestrze.

  • głębokie czyszczenie windowsa
  • usuwanie wtyczek przeglądarek
[1/2] głębokie czyszczenie windowsa
  • usuwanie domyślnych programów Windowsa
  • widok narzędzi
[1/2] usuwanie domyślnych programów Windowsa

W wersji 8 poprawione zostały między innymi moduły oraz automatyczne wykrywanie, że rozpoczął się proces instalacji programu. Dzięki połączniu różnych technik monitorowania, program wykryje nawet „ciche” instalacje. Śledzenie zmian także jest wydajniejsze. Obsługa programu zaś jest łatwiejsza dzięki możiwości przeciągania i upuszczania obiektów. Co ważne, Ashampoo UnInstaller 8 uruchomi się także wtedy, gdy korzystamy z systemowego mechanizmu usuwania programów lub programu usuwającego, dostarczonego przez producenta.

Na koniec warto dodać kilka słów o ochronie bezpieczeństwa. Ashampoo UnInstaller zadba o to, by w systemie nie były obecne żadne ryzykowne rozszerzenia przeglądarek ani złośliwe programy, podające się za przydatne narzędzia. Ukryte rozszerzenia są automatycznie wykrywane i usuwane. Ashampoo UnInstaller 8 działa na systemach: Windows 7, Windows 8 / 8.1 i Windows 10. Program kosztuje zwykle 39,99 dolarów, aktualizacja zaś 15 dolarów.

Chcesz licencję?

Tradycyjnie możecie dostać licencję na Ashampoo Uninstaller 8 za darmo. Wystarczy, że w komentarzu napiszecie, do czego chcecie wykorzystać program (co nim usuniecie). Zalogowani autorzy najciekawszych wpisów otrzymają od nas kody – mamy ich do rozdania równe 20. Na wasze wpisy czekamy do 28 listopada 2018 do 23:59.

Zapraszamy do zabawy!

Licencje powędrują do użtykowników: seraphin1985, tidzej, ebartlomiej1989 (trzymam za słowo!), kranzio, edelmann, ElninioPL, soonmoon, puzo, Bartexx2, studys, Shadow The Hedgehog, ste-fan, DewX, kinlip (najlepszego!), gefek, sq2jsb, kop524, Daniel_1982, system.ini orazTadeusz L. Licencje znajdziecie w swoich ustawieniach profili w poniedziałek 3 grudnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (113)