WindowsArchiwumProgramy archiwalneAshampoo Virus Quickscan Free
Ashampoo Virus Quickscan Free ikona

Ashampoo Virus Quickscan Free1.0.1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Virus Quickscan Free to niewielki i niewymagający instalacji skaner antywirusowy do wyszukiwania różnego rodzaju złośliwego oprogramowania na komputerze pracującym pod kontrolą systemu Windows.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywane może być przez początkujących użytkowników. Jego istotną zaletą jest szybkość działania, na którą w znacznym stopniu wpływa fakt, iż oprogramowanie funkcjonuje w modelu tzw. chmury. Oznacza to, że część operacji wykonywana jest na zewnętrznych serwerach producenta i co istotne, nie jest wymagana aktualizacja baz sygnatur. Ashampoo Virus Quickscan Free wykorzystuje definicje wirusów w obrębie baz dostępnych online przez 24 godziny na dobę.

Skaner podczas swojej pracy wykorzystuje 2 niezależne silniki AV, które pozwalają skutecznie niwelować m.in. wirusy, oprogramowanie szpiegujące czy też malware. Po zakończeniu analizy program wyświetla raport z wynikami skanowania, który można także zapisać na dysku. Ashampoo Virus Quickscan Free nie pozwala niestety na usuwanie wykrytych szkodników.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.714 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 530
Data aktualizacji13 maj 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ashampoo Virus Quickscan Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)