WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościAshampoo WebCam Guard
Ashampoo WebCam Guard ikona

Ashampoo WebCam Guard1.00.31

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Ashampoo WebCam Guard
  • Ashampoo WebCam Guard

Ashampoo WebCam Guard jest bardzo prostym i niemal bezobsługowym narzędziem kierowanym do użytkowników ceniących swoje bezpieczeństwo oraz prywatność w Internecie. Umożliwia ono skuteczne wyłączanie kamery i mikrofonu zintegrowanego np. z laptopem.

Aplikacja kierowana jest do użytkowników, którzy poszukują skutecznych i prostych w obsłudze narzędzi, które realizują swoje zadania i pozbawione są zbędnych wodotrysków. Ashampoo WebCam Guard po zainstalowaniu wymaga od nas w zasadzie tylko uruchomienia. Operacja trwałej blokady dostępu do obrazu z kamerki internetowej czy dźwięku rejestrowanego przez mikrofon to zaledwie jedno kliknięcie myszą. Podobnie sprawa wygląda w przypadku odblokowywania wspomnianych komponentów komputera.

Ashampoo WebCam Guard bazuje na specjalnym algorytmie, którego zadaniem jest blokowanie wszelakiego rodzaju nieautoryzowanych dostępów do kamerki i mikrofonu w komputerze. Program jest lekki i szybki, a także potrafi automatycznie rozpoznać wspomniane urządzenia jeśli są wbudowane np. w laptopie lub jeśli podłączymy je jako zewnętrzny sprzęt.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań37
Data aktualizacji27 lip 2023
Rozmiar pliku7.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo WebCam Guard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)