WindowsNarzędziaPakiety narzędzioweAshampoo WinOptimizer
Ashampoo WinOptimizer ikona

Ashampoo WinOptimizer2014 1.0.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo WinOptimizer 2014 to bezpłatna wersja narzędzia do optymalizacji systemu operacyjnego Windows, przygotowana przez producenta dla Czytelników portalu dobreprogramy. W aplikacji znajdziemy mnóstwo wbudowanych narzędzi do oczyszczania dysku twardego, zwiększenia wydajności i przyśpieszenia pracy systemu, a także inne niemniej przydatne funkcje do zarządzania plikami i przeprowadzania analizy oraz testowania wydajności komputera.

Program umożliwia oczyszczenie i usunięcie zbędnych plików w całym systemie operacyjnym zaledwie jednym kliknięciem myszki. Oprócz tego posiada narzędzia do usuwania pozostałości po zainstalowanych aplikacjach, oczyszczania katalogu tymczasowego, raportów o błędach, pliki dziennika, zrzutów pamięci, a nawet ostatnio używane pliki. Optymalizuje i naprawia rejestr systemowy oraz defragmentuje poszczególne partycje na dysku twardym.

Usuwa pozostałości po przeglądarkach internetowych i pozwala na zarządzanie wszystkimi usługami systemowymi, aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz aktywnymi procesami. Ponadto znajdziemy w nim wbudowaną funkcję Internet Tuner, która służy do optymalizacji połączenia internetowego. Ashampoo WinOptimizer posiada również wbudowane moduły do przeprowadzania dogłębnej analizy i wyświetlania najważniejszych informacji o zainstalowanym systemie i wszystkich podzespołach w komputerze. Poza tym oferuje możliwość przeprowadzenia dokładnego testu wydajnościowego, w którym sprawdzimy wydajność poszczególnych komponentów i samego systemu operacyjnego.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi do definitywnego usuwania danych z dysku twardego, dzielenia plików na części lub łączenia ich w jedną całość, a także szyfrowania danych przy użyciu hasła. Ashampoo WinOptimizer został wyposażony też w narzędzia do modyfikowania systemu Windows, za pomocą których możemy zmienić ustawienia Eksploratora Windows, wyłączyć lub włączyć funkcje w panelu sterowania lub dokonać drobnych zmian w samym wyglądzie systemu.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Istnieje nowsza wersja programu, którą można zakupić korzystając z przycisku \Kup pełną wersję\ na górze strony lub bezpośrednio w programie.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Kup pełną wersję
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.238 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań65 432
Data aktualizacji13 wrz 2014
Rozmiar pliku25.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Ashampoo WinOptimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)