WindowsGryWyścigiAsphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne ikona

Asphalt 8: Airborne

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Asphalt 8: Airborne to kolejna odsłona popularnych wyścigów mobilnych. Dzięki najnowszej części i wsparciu dla aplikacji uniwersalnych mogą w nią zagrać także posiadacze komputerów i tabletów z systemem Windows 8.1 oraz Windows 10.

Wraz z częścią 8 autory postanowili wzbogacić serię o powietrze akrobacje. Trasy pełne są miejsc pozwalających pojazdom wzbijać się i szybować w powietrzu, kręcić beczki i wykonywać inne nienaturalne, aczkolwiek widowiskowe akrobacje.

Zdecydowana większość samochodów jak i samych tras została przygotowana na nowo. Owszem, co jakiś czas fragmenty torów wyglądają znajomo, ale to nie częste wrażenie. Każda trasa posiada 2 warianty, a do tego sporą ilość dróg alternatywnych, a także ukrytych skrótów. Kolejne aktualizacja dodają zarówno nowe tory jak i pojazdy.

Ścigać możemy się w kilku trybach, również w multiplayer. Niestety w tej fazie rozgrywki znacznie podniesiono poziom mikropłatności. Ukończenie całej kampanii (sezonów), bez sięgania po dodatkowe środki jest prawie niemożliwe. Oczywiście nadal możemy bawić się na wcześniejszych trasach oraz w pozostałych trybach, ale oddech mikropłatności będziemy czuli o wiele częściej niż w części siódmej.

Oprawa graficzna choć zasługuje na uznanie w przypadku urządzeń mobilnych na PC prezentuje się przeciętnie. Lepsze wrażenie robi bogata i zróżnicowana oprawa audio. W przypadku tej edycji gracze mogą sterować pojazdami zarówno za pomocą klawiatury jak i padów, a na talbetach także wirtualnymi przyciskami na ekranie dotykowym

Asphalt 8: Airborne dostępny jest za darmo, a dla fanów wyścigów powinien stanowić pozycję obowiązkową. Być może nie każdemu przypadnie do gustu ich arcadowy charakter, ale za to trudno odmówić autorom konsekwencji w rozwoju serii. Edycja dla Windows Phone i Windows wspiera dodatkowo integrację z usługę Xbox Live.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań17 201
Data aktualizacji12 sie 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Asphalt 8: Airborne ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)