AndroidGryWyścigiAsphalt Nitro
Asphalt Nitro ikona

Asphalt Nitro1.7.9a

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Asphalt Nitro to najnowsza odsłona jednej z najstarszych, mobilnych serii gier wyścigowych. Tym razem jej autorzy postanowili nie wprowadzać zbyt wielu nowości i rewolucji graficznych, a skupić się na rozwoju dobrze znanych rozwiązań.

Na początku warto jednak wspomnieć, o jednej drobnej nowości. Asphalt Nitro to pierwsza gra od studia Gameloft, która jest dostępna w polskiej wersji językowej. Choć w wyścigach nie jest to element najważniejszy, potrafi umilić rozgrywkę. Ponownie otrzymujemy spory zasób samochodów, które możemy na różne sposoby odblokować. Większość z nich to licencjonowane marki. Pojazdy możemy oczywiście modyfikować oraz zmieniać ich wygląd.

Na graczy czeka osiem trybów zabawy. Niestety nie wszystkie są dostępne od razu, co więcej część z nich będzie wymagała od nas cierpliwości bądź też sięgnięcia po mikropłatności. Poza standardowymi płatnościami wprowadzono tu znany z innych nowych gier studia mechanizm stałego premiowania płacących graczy. Tutaj nosi nazwę VIP. VIP posiada kilka poziomów, a zdobywamy je poprzez mikrotransakcje. Im więcej specjalnej waluty zakupimy tym wyższy poziom VIP i powiązane z nim korzyści. A są to np. szybszy czas regeneracji, dodatkowe dopalacze, czy też zniżki na poszczególne grupy samochodów.

Ponownie możemy wybierać pomiędzy kilkoma trybami sterowani, w tym własnym ułożeniem przycisków. Niestety podczas testów gra nie chciała w pełni współpracować z podpiętym do urządzenia kontrolerem. Na wysokim poziomie ponownie stoi oprawa graficzna jak i dźwiękowa. Nie ma tu takiego skoku jakościowego jak przy okazji premiery Asphalt 8, ale całość wygląda i brzmi bardzo dobrze.

Gra wspiera integrację z Facebookiem oraz usługą Google Play Gry. Asphalt Nitro to dobra propozycja dla miłośników widowiskowych i arcadowych wyścigów. Należy jednak pamiętać, że bez sięgania po mikropłatności w pewnym momencie traficie na ścianę, która będzie od Was wymagała sporych pokładów cierpliwości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań1 964
Data aktualizacji23 sty 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Asphalt Nitro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)