iOSGryWyścigiAsphalt Overdrive
Asphalt Overdrive ikona

Asphalt Overdrive1.3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Asphalt Overdrive to poboczna część jednej z najstarszych serii gier samochodowych na systemy mobilne. Tym razem jednak tytuł nie należy do gatunku gier wyścigowych. Autorzy na bazie serii postanowili stworzyć runnera.

Mamy więc szybkie samochody, widowiskową grafikę i ewolucje, ucieczkę przed policjantami i… klasyczny mechanizm jady po 3 torach z omijaniem przeszkód. Gra oferuje blisko 30 licencjonowanych samochodów i 7 rodzajów misji.

Na naszej drodze poza typowymi przeszkodami natrafimy także na inne pojazdy, które możemy taranować, zdobywamy za to dodatkowe punkty. Jak przystało na Gameloft gra ma sporo elementów do odblokowania, nowe samochody, ulepszenia, wzmocnienia. Niestety oznacza to także mocno odczuwalną mikropłatności. O ile w początkowych fazach gry, da się bez niej grać o tyle im dalej, tym bardziej staje się to męczące.

Asphalt Overdrive potrafi zachwycić grafiką, a zwłaszcza wykonaniem modeli samochodów. Wysoki poziom trzyma także muzyka, wzorowana na hity lat 80. Gra dostępna jest za darmo, co niestety ponowni podnosi w niej poprzeczkę mikropłatności. A szkoda, bo Asphalt Overdrive to jeden z ciekawszych i ładniejszych runnerów jakie ostatnio zawitały na urządzenia mobilne.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań80
Data aktualizacji10 sie 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Asphalt Overdrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)