AndroidGryAkcja i strzelankiAssassin's Creed Identity
Assassin's Creed Identity ikona

Assassin's Creed Identity2.8.3_007

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Assassin's Creed Identity zostało wydane na urządzenia mobilne, ale nie oznacza to, że autorzy poszli na kompromisy. Tak samo jak w „dużych” odsłonach cyklu, tutaj również akcja została ukazana z perspektywy trzeciej osoby, a oprawa wizualna prezentuje się mniej więcej tak, jak grafika w Assassin’s Creed Liberation na PlayStation Vita.

Przed rozpoczęciem zabawy w Assassin's Creed Identity musimy stworzyć własną postać, wybierając spośród kilku dostępnych bohaterów. Tylko od nas zależy, czy wcielimy się w wojownika, łotrzyka, oszusta lub złodzieja. Wykonując rozmaite zadania trafimy między innymi do Santa Croce we Florencji i odwiedzimy rzymskie Koloseum. Poszczególne lokacje można swobodne eksplorować, korzystając z kilku dostępnych rozwiązań w zakresie sterowania (jednym palcem, joystickami lub gamepadem).

Assassin's Creed Identity oferuje bogaty zakres ruchów głównego bohatera, który – tak samo jak postacie znane z wersji na PC oraz konsole – może biegać, skakać i wspinać się po budynkach, eliminując cele z zaskoczenia lub przeprowadzając otwarte starcia z siłami nieprzyjaciela.

Wraz z postępami w rozgrywce osoby grające w Assassin's Creed Identity będą mogły zyskać dostęp do nowych obszarów i przedmiotów. Wśród tych ostatnich nie zabraknie strojów oraz rodzajów broni. Ponadto gra umożliwia także rozwijanie samego bohatera, który na początku będzie oczywiście nowicjuszem, ale po czasie stanie się mistrzem w swoim fachu.

Assassin's Creed Identity nie wykorzystuje modelu biznesowego free-to-play. Jeśli chcemy pobrać grę, musimy za nią zapłacić. Mimo to należy liczyć się z faktem, że w aplikacji dostępne są mikropłatności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań624
Data aktualizacji7 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Assassin's Creed Identity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)