AndroidGryAkcja i strzelankiAssassin's Creed Rebellion
Assassin's Creed Rebellion ikona

Assassin's Creed Rebellion3.5.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Assassin's Creed Rebellion to poboczna odsłona cyklu Assassin’s Creed, w której pojawiają się bohaterowie znani z innych części tej serii.

W odróżnieniu od chociażby Assassin’s Creed Origins, które jest trzecioosobowym RPG-iem akcji, mamy tutaj do czynienia ze strategią wzbogaconą o elementy występujące w komputerowych grach fabularnych. Na ekranie zobaczymy między innymi takie postacie, jak: Ezio Auditore da Firenze, Aguilar de Nerha, Shao Jun, Claudia Auditore da Firenze oraz Niccolò Machiavelli.

Na potrzeby Assassin's Creed Rebellion przygotowano specjalną wersję Animusa, dzięki któremu możemy doświadczyć wydarzeń z przeszłości. Gra pozwala na utworzenie własnego Bractwa i współpracę z ponad 40 postaciami, które można nie tylko zrekrutować, ale także rozwijać poprzez odblokowywanie nowych talentów. Wraz z postępami w kampanii należy także rozbudowywać twierdzę Bractwa, zbierać surowce, tworzyć nowe elementy wyposażenia, produkować leki i nie tylko.

Assassin's Creed Rebellion wymaga opracowywania taktyki. Chcąc osiągnąć wyznaczone cele misji należy wybrać odpowiednich bohaterów, którzy dysponują unikatowymi zdolnościami. Niekiedy lepiej zaatakować wrogów bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń niż wdając się w bezpośrednie starcie z przeciwnikami.

Ubisoft udostępnił grę Assassin's Creed Rebellion za darmo. Podobnie zresztą jak w przypadku innych tytułów wydanych na Androida trzeba liczyć się z tym, że w aplikacji znajdziemy mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy rozmaite dodatki do wykorzystania w trakcie zabawy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań65
Data aktualizacji23 mar 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Assassin's Creed Rebellion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)