WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDAstroburn Pro
Astroburn Pro ikona

Astroburn Pro4.0.0.234

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Astroburn Pro to proste w obsłudze narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje wspomagające nagrywanie i tworzenie kompilacji na płytach.

Przy użyciu tego oprogramowania możemy nagrać własne dane znajdujące się dysku twardym, a także je zabezpieczyć specjalnym hasłem. Oprócz tego użytkownicy mogą tworzyć obrazy oryginalnych płyt i następnie je zapisywać na nośniku danych. Podczas nagrywania lub zgrywania danych wybieramy domyślny napęd optyczny i plik docelowy, ustalamy prędkość zapisu/odczytu oraz ewentualnie zaznaczamy format obrazu ISO, MDX lub MDS/MDF.

Program Astroburn Pro umożliwia również tworzenie płyty Audio CD, pozwalające na słuchanie muzyki w różnych odtwarzaczach lub w wieży WiFi. Posiada też narzędzie do usuwania całej zawartości danych znajdujących się na płytach wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW). Warto również wspomnieć o dwóch różnych trybach widoku – klasycznym i nowoczesnym. Tryby te różnią się jedynie wyglądem interfejsu użytkownika i rozmieszczeniem poszczególnych funkcji oraz narzędzi do nagrywania i tworzenia płyt.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala jedynie na 20 dni darmowego testowania.
  • Podczas instalacji aplikacji należy zaznaczyć licencje testową, która uruchomi jej próbną wersję.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 977
Data aktualizacji23 sie 2018
Rozmiar pliku18.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Astroburn Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)