Astroburn Pro ikona

Astroburn Pro4.0.0.234

WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDAstroburn Pro
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Astroburn Pro to proste w obsłudze narzędzie do nagrywania i tworzenia płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje wspomagające nagrywanie i tworzenie kompilacji na płytach.

Przy użyciu tego oprogramowania możemy nagrać własne dane znajdujące się dysku twardym, a także je zabezpieczyć specjalnym hasłem. Oprócz tego użytkownicy mogą tworzyć obrazy oryginalnych płyt i następnie je zapisywać na nośniku danych. Podczas nagrywania lub zgrywania danych wybieramy domyślny napęd optyczny i plik docelowy, ustalamy prędkość zapisu/odczytu oraz ewentualnie zaznaczamy format obrazu ISO, MDX lub MDS/MDF.

Program Astroburn Pro umożliwia również tworzenie płyty Audio CD, pozwalające na słuchanie muzyki w różnych odtwarzaczach lub w wieży WiFi. Posiada też narzędzie do usuwania całej zawartości danych znajdujących się na płytach wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD-RW). Warto również wspomnieć o dwóch różnych trybach widoku – klasycznym i nowoczesnym. Tryby te różnią się jedynie wyglądem interfejsu użytkownika i rozmieszczeniem poszczególnych funkcji oraz narzędzi do nagrywania i tworzenia płyt.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala jedynie na 20 dni darmowego testowania.
  • Podczas instalacji aplikacji należy zaznaczyć licencje testową, która uruchomi jej próbną wersję.
Udostępnij
Astroburn Pro 4.0.0.234wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 808
Data aktualizacji23 sie 2018
Rozmiar pliku18.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Astroburn Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)