AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweAtlas Web Browser
Atlas Web Browser ikona

Atlas Web Browser2.1.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Atlas Web Browser to przeglądarka internetowa, która przenosi szereg funkcji dostępnych w desktopowych aplikacjach na Androida. Jest to lekki i wygodny w użyciu program, która może konkurować z najpopularniejszymi konkurentami dostępnymi w Sklepie Google Play.

Przeglądarkę wyposażono w filtry EasyList oraz EasyPrivacy, przez co użytkownicy aplikacji mogą czuć się bezpieczniej w sieci. Oprócz ustawień odpowiadających za prywatność aplikacja oferuje tak unikalne funkcje jak używanie trybu dwuwidokowego. Użytkownicy mają możliwość przeglądania dwóch stron internetowych w tym samym czasie. Każda z przeglądanych stron może posiadać zapisane ustawienia dotyczące preferowanego trybu, wielkości czcionki, wyłączenia obrazków itp. Aplikacja stworzona została w oparciu o Material Design, dzięki czemu jest kompatybilna z nowymi wytycznymi Google'a.

Aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej. Nie jest to jednak duży problem, gdyż aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Atlas Web Browser dostępny jest w wersji beta. Autor udostępnił wszystkie dostępne funkcje za darmo do momentu przejścia na wersję stabilną.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNextApp, Inc.
Liczba pobrań1 063
Data aktualizacji6 lut 2023
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyAndroid 4.0.3 i nowsze
LicencjaTestowa (shareware)
Atlas Web Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)