WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweatomiccleaner3
atomiccleaner3 ikona

atomiccleaner31.3.5.21

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

atomiccleaner3 to darmowe narzędzie, które pozwala na usunięcie zbędnych plików z dysku twardego i przyśpieszenie działania systemu operacyjnego Windows oraz zainstalowanych w nim gier czy programów.

Dzięki wykorzystaniu atomiccleaner3 zauważymy przyśpieszenie czasu ładowania przeglądarki internetowej, dokumentów tekstowych czy wspomnianych już aplikacji. Wszystko dzięki temu, że narzędzie pozbywa się zbędnych plików instalowanych wraz z grami komputerowymi czy programami (a także pozostałości, jakie zalegają na HDD po odinstalowaniu aplikacji). Na uwagę zasługuje prostota użytkowania – wystarczy jedno kliknięcie myszą, by rozpocząć usuwanie plików.

atomiccleaner3 może pracować w kilku trybach, skupiając się na wyczyszczeniu zbędnych plików na całym dysku twardym, w grach, programach lub przeglądarce internetowej. Operacje te można wykonywać w tle, gdyż program charakteryzuje się niskim stopniem zużycia procesora.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentatomicware
Liczba pobrań867
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku3.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
atomiccleaner3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)