atomiccleaner3 ikona

atomiccleaner31.3.5.21

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

atomiccleaner3 to darmowe narzędzie, które pozwala na usunięcie zbędnych plików z dysku twardego i przyśpieszenie działania systemu operacyjnego Windows oraz zainstalowanych w nim gier czy programów.

Dzięki wykorzystaniu atomiccleaner3 zauważymy przyśpieszenie czasu ładowania przeglądarki internetowej, dokumentów tekstowych czy wspomnianych już aplikacji. Wszystko dzięki temu, że narzędzie pozbywa się zbędnych plików instalowanych wraz z grami komputerowymi czy programami (a także pozostałości, jakie zalegają na HDD po odinstalowaniu aplikacji). Na uwagę zasługuje prostota użytkowania – wystarczy jedno kliknięcie myszą, by rozpocząć usuwanie plików.

atomiccleaner3 może pracować w kilku trybach, skupiając się na wyczyszczeniu zbędnych plików na całym dysku twardym, w grach, programach lub przeglądarce internetowej. Operacje te można wykonywać w tle, gdyż program charakteryzuje się niskim stopniem zużycia procesora.

Udostępnij
atomiccleaner3 1.3.5.21wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Producentatomicware
Liczba pobrań800
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku3.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
atomiccleaner3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)