Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM

Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM

Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM
Oskar Ziomek
04.03.2017 15:02

Wśród wystawców na IEM Expo nie zabrakło także Logitecha G. Robiące wrażenie stoisko stworzone przy współpracy z Saturn Polska od godzin rannych okupują już gracze. Na zainteresowanych czekają atrakcje związane z CS:GO oraz konkursy, między innymi na szybkość klikania na klawiaturze i myszce.

Odwiedzając stoisko Logitecha G, mieliśmy możliwość porozmawiania z przedstawicielami firmy. Stian Fosse opowiedział nam o udziale firmy w tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach – zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Na stoisku nie brakuje sprzętu, który na miejscu można także zakupić. Specjalnie z okazji imprezy proponowane są niższe, konkurencyjne do sklepowych ceny.

350196189670696897

Konkurs!

Wspólnie z Logitechem G przygotowaliśmy dla naszych zarejestrowanych Czytelników kolejny konkurs. Tym razem pytanie konkursowe dotyczyć będzie codziennej obsługi myszy: korzystacie z podkładek pod myszki, czy też kładziecie gryzonia bezpośrednio na blacie biurka? Oczekujemy rozbudowanej argumentacji, na autora najciekawszej wypowiedzi czeka nagroda: mysz Logitech G203 Prodigy z rozdzielczością 6000 DPI, sześcioma programowalnymi przyciskami i podświetleniem RGB.

350196189670827969

Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy (8 marca) do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy natomiast 10 marca. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)