Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM

Atrakcje Logitecha G na IEM Expo oraz następny konkurs #IEM
Oskar Ziomek

04.03.2017 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród wystawców na IEM Expo nie zabrakło także Logitecha G. Robiące wrażenie stoisko stworzone przy współpracy z Saturn Polska od godzin rannych okupują już gracze. Na zainteresowanych czekają atrakcje związane z CS:GO oraz konkursy, między innymi na szybkość klikania na klawiaturze i myszce.

Odwiedzając stoisko Logitecha G, mieliśmy możliwość porozmawiania z przedstawicielami firmy. Stian Fosse opowiedział nam o udziale firmy w tegorocznej edycji Intel Extreme Masters w Katowicach – zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Na stoisku nie brakuje sprzętu, który na miejscu można także zakupić. Specjalnie z okazji imprezy proponowane są niższe, konkurencyjne do sklepowych ceny.

Obraz

Konkurs!

Wspólnie z Logitechem G przygotowaliśmy dla naszych zarejestrowanych Czytelników kolejny konkurs. Tym razem pytanie konkursowe dotyczyć będzie codziennej obsługi myszy: korzystacie z podkładek pod myszki, czy też kładziecie gryzonia bezpośrednio na blacie biurka? Oczekujemy rozbudowanej argumentacji, na autora najciekawszej wypowiedzi czeka nagroda: mysz Logitech G203 Prodigy z rozdzielczością 6000 DPI, sześcioma programowalnymi przyciskami i podświetleniem RGB.

Obraz

Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy (8 marca) do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy natomiast 10 marca. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (103)