bEiINRwB
Audacious ikona

Audacious4.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Audacious to bezpłatny (open source) odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu będziemy mogli posłuchać muzyki z Internetu lub też utworów znajdujących się na płycie kompaktowej.

bEiINRwD

Program jest potomkiem zaawansowanego odtwarzacza multimedialnego XMMS, który charakteryzuje się prostotą użytkowania i w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc nie wpływa na jego wydajność. Na uwagę zasługuje także nieskomplikowany, ale mimo to nowoczesny interfejs programu, którego wygląd można dostosować do własnych upodobań instalując jedną z wielu dostępnych skórek. Dostępna jest także opcja modyfikowania jakości dźwięku za pomocą wbudowanego korektora i efektów LADSPA.

Audacious wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", pozwalając umieszczać na liście odtwarzania zarówno pojedyncze utwory, jak i całe foldery plików. Zaawansowana wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie określonych zespołów i wykonawców, a także poszczególnych albumów znajdujących się w bibliotece użytkownika.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Audacious 4.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentAudacious
Liczba pobrań953
Data aktualizacji2 lut 2021
Rozmiar pliku15.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Audacious ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiINRxz