WindowsArchiwumProgramy archiwalneAudio DVD Creator

Audio DVD Creator1.9.1.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Audio DVD Creator to program, za pomocą którego stworzymy płytę DVD z muzyką kompatybilną z każdym odtwarzaczem DVD.

Audio DVD Creator umożliwia skompilowanie nośnika DVD z płyt Audio CD bądź też z plików zapisanych w formacie MP3. Użytkownik może wybrać, czy woli mieć na nośniku więcej utworów o niższej jakości dźwięku (do 45 godzin w AC3 192kbps) lub też mniej piosenek, lecz o wyższej jakości (do 6 godzin w PCM 48kHz/16bits). Można ponadto zgrać pliki Audio CD do formatu WAV i bezpośrednio zaimportować je do Audio DVD.

Program oferuje także opcję przygotowania płyty Audio CD, którą bez problemu uruchomimy na domowym odtwarzaczu stereo bądź też w samochodzie. Dostępna jest możliwość importowania plików WAV (96kHz/24bit) z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku, a także importowania plików Windows Media Format (.wma, .wmv, .asf), Real Media(.rm), OGG, FLAC, AC3 i AVI poprzez DirectShow Filter.

Dzięki Audio DVD Creator na jednej płycie DVD zmieścimy od 5 do 6 albumów w wysokiej jakości dźwięku lub nawet tysiące plików, jeśli postawimy na ilość, a nie na jakość. Warto dodać, że program automatycznie tworzy menu DVD ułatwiające nawigację po utworzonych plikach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 489
Data aktualizacji14 lut 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)