WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioAudio/Video To Exe
Audio/Video To Exe ikona

Audio/Video To Exe2.0.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Audio/Video To Exe to ciekawy konwerter plików audio/wideo, który poza obsługą większości najpopularniejszych formatów multimediów umożliwia także przeprowadzenie konwersji do postaci plików wykonywalnych EXE.

Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pliki, które chcemy przekonwertować wystarczy czytać w głównym oknie programu, a następnie zdefiniować podstawowe parametry przetwarzania. Audio/Video To Exe dobrze radzi sobie z obsługą pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów, wspierając przy tym formaty 3GP, AAC, AC3, AIFF, ASF, AVI, FLAC, FLV, MKA,MKV, MOV, MP2, MP3, MP4, MPG, OGG, SWF, RM, VOB, WAB, WEBM, WMA, WMV i inne. Na uwagę zasługuje jednak możliwość konwersji do formatu EXE, umożliwiająca odtwarzanie multimediów na komputerach, na których np. nie zainstalowano żadnych kodeków i filtrów audio/video.

Ponadto Audio/Video To Exe wyposażony został w dodatkowe funkcje, takie jak edytor tagów, możliwość przycinania multimediów, rejestrowania sygnału bezpośrednio z kamerki internetowej czy też kreator plików WAV. Pomimo wielu zalet programu nie jest on wolny od wad. Interfejs aplikacji jest przestarzały, a niektóre z opcji są niewygodne w użyciu (np. edycja tagów plików audio nie odbywa się z listy głównej, a każdy plik musi być wczytywany od nowa).

Uwaga!

  • Wersja darmowa posiada nieznacznie ograniczoną funkcjonalność i nie daje możliwości korzystania z bardziej zaawansowanych opcji.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFatih Kodak
Liczba pobrań1 354
Data aktualizacji24 lut 2018
Rozmiar pliku59.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Audio/Video To Exe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)