WindowsArchiwumProgramy archiwalneAudioGoGo

AudioGoGo2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AudioGoGo jest darmowym programem autorstwa Dariusza Baumanna, służącym do zgrywania ścieżek z płyt CD Audio/Extra do plików WAV bądź do MP3.

Jedną z zalet programu sa zawarte w programie kodeki umożliwiające zgrywanie do formatu MP3, przez co pod tym względem lepiej się go konfiguruje (popularny Audiograbber korzysta z zainstalowanych kodeków w systemie). Kodowanie do MP3 odbywa się poprzez kodek GoGo, który powstał na bazie popularnego kodeka Lame.

Przegląd głównych możliwości i zalet programu

-Zgrywanie ścieżek audio do plików WAV wykorzystując czeski moduł AKRip32 -Zgrywanie ścieżek audio do plików MP3 z tworzeniem tymczasowych plików WAV (istnieje również dodatkowa opcja zgrywania i kodowania w locie do MP3) -Kodowanie z plików WAV do plików MP3 wykorzystując japoński kodek GoGo (wsparcie dla MMX/SSE/(Enhanced)3DNow!, Filtr 16kHz, model psychoakustyczny, tryb multiprocesorowy 1-4CPUs, VBR (0-9), CBR (32-320kbps dla MPEG1Layer3 oraz 8-160kbps dla MPEG2Layer3), dodatkowe dwa zaawansowane filtry!), który jest oparty na popularnym kodeku Lame -Połączenie z darmową bazą płyt audio freedb [adres serwera: http://www.freedb.org] celem ściągnięcia tytułów piosenek dla nowej płyty (dodatkowo została zaimplementowana możliwość połączenia dla serwera proxy) -Pobieranie i zapis informacji o płycie do pliku CDPLAYER.INI -Nazywanie docelowych plików MP3 według 6 predefiniowanych schematów [obsługa również składanek - opcja "Rozdziel nazwę ścieżki do formatu ..."] oraz tworzenie katalogów dla płyt według 4 schematów -Dodawanie do plików MP3 tzw. znaczników (tags) w wersji 1.1 [na końcu pliku] oraz w wersji 2.3 [na początku pliku] -Zapisywanie konfiguracji w pliku audiogogo.INI -Automatyczne odświeżenie głównego okna programu po włożeniu/wyjęciu krążka audio z napędu CDROMu -Dodatki: informacja o systemie operacyjnym, możliwość zaznaczenia/odznaczenia wszystkich ścieżek naraz (dwie ikonki na statusie), informacja o aktualnie wybranym napędzie na pasku statusu, szybka zmiana języka w głównym oknie programu (prawy klawisz myszki na statusie z flagą).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.47 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań376 893
Data aktualizacji29 mar 2003
Rozmiar pliku0.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)