bDYgAdMB

AudioGoGo2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AudioGoGo jest darmowym programem autorstwa Dariusza Baumanna,służącym do zgrywania ścieżek z płyt CD Audio/Extra do plików WAVbądź do MP3.

bDYgAdMD

Jedną z zalet programu sa zawarte w programie kodekiumożliwiające zgrywanie do formatu MP3, przez co pod tym względemlepiej się go konfiguruje (popularny Audiograbber korzysta zzainstalowanych kodeków w systemie). Kodowanie do MP3 odbywa siępoprzez kodek GoGo, który powstał na bazie popularnego kodekaLame.

Przegląd głównych możliwości i zaletprogramu

-Zgrywanie ścieżek audio do plików WAV wykorzystując czeskimoduł AKRip32 -Zgrywanie ścieżek audio do plików MP3 z tworzeniem tymczasowychplików WAV (istnieje również dodatkowa opcja zgrywania i kodowaniaw locie do MP3) -Kodowanie z plików WAV do plików MP3 wykorzystując japoński kodekGoGo (wsparcie dla MMX/SSE/(Enhanced)3DNow!, Filtr 16kHz, modelpsychoakustyczny, tryb multiprocesorowy 1-4CPUs, VBR (0-9), CBR(32-320kbps dla MPEG1Layer3 oraz 8-160kbps dla MPEG2Layer3),dodatkowe dwa zaawansowane filtry!), który jest oparty napopularnym kodeku Lame -Połączenie z darmową bazą płyt audio freedb [adres serwera:http://www.freedb.org] celem ściągnięcia tytułów piosenek dla nowejpłyty (dodatkowo została zaimplementowana możliwość połączenia dlaserwera proxy) -Pobieranie i zapis informacji o płycie do pliku CDPLAYER.INI -Nazywanie docelowych plików MP3 według 6 predefiniowanychschematów [obsługa również składanek - opcja "Rozdziel nazwęścieżki do formatu ..."] oraz tworzenie katalogów dla płyt według 4schematów -Dodawanie do plików MP3 tzw. znaczników (tags) w wersji 1.1 [nakońcu pliku] oraz w wersji 2.3 [na początku pliku] -Zapisywanie konfiguracji w pliku audiogogo.INI -Automatyczne odświeżenie głównego okna programu powłożeniu/wyjęciu krążka audio z napędu CDROMu -Dodatki: informacja o systemie operacyjnym, możliwośćzaznaczenia/odznaczenia wszystkich ścieżek naraz (dwie ikonki nastatusie), informacja o aktualnie wybranym napędzie na paskustatusu, szybka zmiana języka w głównym oknie programu (prawyklawisz myszki na statusie z flagą).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AudioGoGo 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.47 ocen
Liczba pobrań375 856
Data aktualizacji29 mar 2003
Rozmiar pliku0.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYgAdNi
bDYgAdNz