bEaArxIR
AudioGrail ikona

AudioGrail7.12.1.221

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AudioGrail to program do zarządzania plikami muzycznymi w formatach MP3, OGG, MPC, APE, AAC, FLAC oraz WavPack. Aplikacja wspomaga katalogowanie, edycję tagów ID3, wyszukiwanie duplikatów, testowanie jakości nagrań, ujednolicanie nazw plików oraz wiele innych aspektów związanych z utworami.

bEaArxIT

Narzędzie może okazać się pomocne głównie podczas uzupełniania brakujących informacji o utworach. Wystarczy wskazać pliki, które chcemy przeanalizować, a program będzie w stanie automatycznie odszukać dane o ich wykonawcach i albumach, w tym także pobrać okładki i samodzielnie przypisać pobrane informacje do plików. Alternatywnie skorzystać można z kreatora, który pomaga edytować tagi ręcznie, dając dostęp do łatwego przełączania się pomiędzy kolejnymi utworami z katalogu.

W programie dostępne jest również tworzenie list odtwarzania oraz automatyczne wyszukiwanie duplikatów w bibliotece muzycznej. Wybrane piosenki można również bezpośrednio z aplikacji nagrać na płycie. Większość działań wykonywanych w programie można jednocześnie stosować do wielu utworów, oszczędzając dzięki grupowej edycji wiele czasu.

Uwaga!

Darmowa, testowa wersja programu pozwala na jednoczesną obsługę maksymalnie 30 plików audio.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AudioGrail 7.12.1.221wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentKC Softwares
Liczba pobrań477
Data aktualizacji16 lut 2021
Rozmiar pliku3.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
AudioGrail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaArxJy
bEaArxJP