WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiAudioMulch
AudioMulch ikona

AudioMulch2.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AudioMulch to interaktywne środowisko przygotowane z myślą o entuzjastach muzyki, które pozwala na nagrywanie, odtwarzanie i modyfikowanie utworów muzycznych.

Narzędzie umożliwia łączenie wielu modułów dźwiękowych i przetwarzanie wprowadzonych fragmentów w celu utworzenia ostatecznej wersji danego utworu. W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi tego typu, opisywany program nie wymaga zajmowania się wykonywaniem wszystkich czynności od podstaw przy użyciu rozmaitych oscylatorów i filtrów, lecz pozwala na skorzystanie z dostępnych modułów.

AudioMulch świetnie nadaje się do nagrywania utworów muzycznych (np. ścieżek dźwiękowych), które następnie możemy edytować, korzystając z rozbudowanych narzędzi, wprowadzając liczne efekty czy też korzystając z mikserów. Przed rozpoczęciem pracy możemy zapoznać się z opcjami programu, edytując jedno z kilku przykładowych nagrań.

Program charakteryzuje się bardzo przejrzystym, choć wyjątkowo rozbudowanym interfejsem graficznym, zapewniając szybki dostęp do wielu zróżnicowanych możliwości. Na uwagę zasługuje możliwość przenoszenia jego elementów w dowolne miejsce oraz wyłączania niepotrzebnych okienek.

AudioMulch adresowany jest głównie do doświadczonych użytkowników. Dla tych mniej zaawansowanych odbiorców, którzy chcieliby jednak spróbować swoich sił w AudioMulch przygotowano rozbudowany system pomocy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRoss Bencina
Liczba pobrań258
Data aktualizacji16 lis 2015
Rozmiar pliku15.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AudioMulch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)