AudioPocket (Alpha) ikona

AudioPocket (Alpha)3.2

AndroidMultimediaStreaming muzykiAudioPocket (Alpha)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AudioPocket (Alpha) to proste, a zarazem bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika serwisu YouTube. Jeżeli zdarza się Wam za jego pomocą słuchać muzyki, bądź też innych treści, to dzięki AudioPocket (Alpha) będzie to proste i przyjemne.

Po zainstalowaniu aplikacji warto ją uruchomić, a następnie z poziomu opcji przejść do krótkiego poradnika. Tłumaczy on zasady działania programu. Aby skorzystać z AudioPocket należy przejść do YouTube, uruchomić wybrany film, bądź też playlistę, a następnie z listy udostępniania wybrać aplikację AudioPocket.

Od tego momentu w plasku powiadomień pojawi się odtwarzacz, a my będziemy mogli słuchać treści w tle, swobodnie korzystając z innych programów. Do aplikacji AudioPocket warto powrócić gdy chcemy prześledzić historię słuchanych materiałów. W inny przypadku będziemy ją aktywowali z poziomu YouTube'a.

Pomimo wczesnej wersji, program podczas testów sprawował się dobrze. Czasem zawodziła stabilność, ale w większości przypadków nie było większych problemów. AudioPocket to dobrze pomyślane i minimalistyczne narzędzie, które doceni, każdy kto lubi czasem jedynie posłuchać treści zgromadzonych na YouTube.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAudioPocket
Liczba pobrań1 069
Data aktualizacji12 maj 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
AudioPocket (Alpha) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)