WindowsGrafikaModelowanie 3DAurora 3D Animation Maker
Aurora 3D Animation Maker ikona

Aurora 3D Animation Maker16.01.07

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aurora 3D Animation Maker to rozbudowany i niezwykle prosty w obsłudze program do tworzenia trójwymiarowych animacji.

Aplikacja oferuje możliwość tworzenia efektownych i profesjonalnych animacji 3D. Charakteryzuje się bogatym zestawem różnych narzędzi wspomagających tworzenie animacji, a także wbudowaną osią czasu, za pomocą której będziemy mogli kontrolować wszystkie aspekty związane z animacją – wliczając w to prędkość odtwarzania, przeglądanie animacji klatka po klatce czy ustawianie opcji renderingu (wybierając rozdzielczość, format obrazu itp.).

Korzystając z tego oprogramowania możemy tworzyć animacje do własnych filmów lub zamieszczając je na stronach internetowych. Użytkownicy otrzymują dostęp do różnych efektów (opady śniegu i deszczu, fajerwerki, promieniowanie, słońce), a także do przydatnych opcji edycyjnych, przy użyciu których możemy skorzystać z figur przestrzennych (stożek, kula, walec, torus itp.), z różnych kształtów, stylów czy ozdobnych napisów i gradientów.

Aurora 3D Animation Maker umożliwia każdemu stworzenie nowoczesnej, trójwymiarowej animacji, gdyż nie jest wymagana znajomość modelowania 3D. Aplikacja obsługuje dynamiczne tła i tekstury, posiada pełną kontrolę podczas ustawiania i modyfikowania oświetlenia, a także umożliwia wyeksportowanie projektu do animacji w formacie GIF lub pliku graficznego: PNG, JPG, TIFF, BMP i TGA.

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy swobodnie testować przez okres 10 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 703
Data aktualizacji8 sty 2016
Rozmiar pliku45.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Aurora 3D Animation Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)