WindowsGrafikaTworzenie grafiki prezentacyjnejAurora 3D Presentation
Aurora 3D Presentation ikona

Aurora 3D Presentation16.01.07

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Aurora 3D Presentation to narzędzie służące do przygotowywania trójwymiarowych prezentacji multimedialnych. Dzięki wielu zróżnicowanym opcjom możesz stworzyć imponujące i profesjonalne dzieła, a następnie zapisać je w rozmaitych formatach.

W zależności od potrzeb w prezentacji umieścimy nie tylko tekst, ale i zdjęcia bądź grafiki, a nawet dodamy do nich filmy i modele 3D, korzystając z wielu elementów (tła, motywy, style, kształty, efekty). Aurora 3D Presentation pozwala stworzyć prezentację od podstaw i umożliwia korzystanie z dostępnych szablonów. Opcja ta przyda się szczególnie osobom, które nie dysponują zbyt dużą ilością czasu, a muszą przygotować prezentację zawierającą wiele elementów.

Aurora 3D Presentation nie wymaga znajomości modelowania trójwymiarowych obiektów, ani takich programów, jak Flash, Photoshop czy innych aplikacji do projektowania 3D, by móc stworzyć swoją unikatową prezentację. Program pozwala także na eksportowanie swoich dzieł do plików wykonywalnych, Mac lub wideo (opcja dostępna jedynie dla systemu operacyjnego Windows) oraz importowanie plików, modeli 3D i tekstur stworzonych za pomocą narzędzi do modelowania obiektów trójwymiarowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań771
Data aktualizacji8 sty 2016
Rozmiar pliku77.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Aurora 3D Presentation ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)