bEhayjhN
Auslogics Anti-Malware ikona

Auslogics Anti-Malware1.21.0.6

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Anti-Malware to zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zwalczaniu zagrożeń malware, spyware i tym podobnych, które są częstym problemem podczas przeglądania stron internetowych.

bEhayjhP

Aplikacja wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika, prezentującym wszystkie potrzebne informacje w jednym głównym oknie, z łatwo dostępnym menu zawierającym konkretne moduły, takie jak skanowanie (kilka opcji do wyboru: szybkie, głębokie oraz dowolnie dostosowane), historia poprzednich skanów i ich wyniki, czy też ustawienia. Podczas procesu skanowania, program sprawdza pliki związane z usługami i procesami uruchomionymi w tle, uruchamianymi razem z systemem operacyjnym czy też dane ściągnięte przez przeglądarki podczas typowego przeglądania stron internetowych - w przypadku odnalezienia zagrożenia (przykładowo, szpiegujące pliki cookie) informuje o tym fakcie użytkownika w wygodnym raporcie ze skanowania wraz z opcją rozwiązania problemów.

Poza funkcją skanera, Auslogics Anti-Malware oferuje również dodatkowy moduł Action Center, pozwalający na doinstalowanie nowych funkcji, takich jak Driver Updater, Ad Blocker, czy też Disk Defrag Pro. Jak łatwo się domyślić, są to kolejne aplikacje producenta, które można powiązać z Auslogics Anti-Malware i uruchamiać z jego poziomu.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala na wykonanie skanu systemu, ale nie oferuje możliwość usunięcia zagrożeń. W tym celu należy zakupić pełną wersję programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Auslogics Anti-Malware 1.21.0.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Liczba pobrań1 067
Data aktualizacji25 mar 2021
Rozmiar pliku12.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Auslogics Anti-Malware ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhayjiu
bEhayjiL