WindowsArchiwumProgramy archiwalneAuslogics Antivirus
Auslogics Antivirus ikona

Auslogics Antivirus16.25.0.1710

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Antivirus to oprogramowanie antywirusowe, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach znanych z produktów BitDefender. Pozwala ono chronić komputer m.in. przed wirusami, komponentami spyware, wykradaniem poufnych danych podczas codziennego korzystania z Internetu.

Program wyposażony został w technologię, która dobrze radzi sobie w wykrywaniu i niwelowaniu dobrze znanych zagrożeń, jak również tych nowych. Oferuje on proaktywną metodę ochrony, która analizuje i bada w wirtualnym środowisku wszelakie potencjalne zagrożenia. Auslogics Antivirus skutecznie zabezpiecza także dane osobowe podczas zarządzania rachunkiem bankowym online lub korzystania ze sklepów internetowych.

Oprogramowanie posiada wbudowany mechanizm skanujący w czasie rzeczywistym dane przychodzące i wychodzące z komputera, oferując przy tym tryb Autopilota, który automatycznie zabezpiecza system operacyjny, a w przypadku wykrycia zagrożenia samoczynnie podejmuje działanie nie zakłócając naszej pracy. Nie zabrakło również funkcji wykrywania luk w środowisku operacyjnym, odizolowywania od niego przeglądarki internetowej oraz ciekawej metody szybkiego skanowania, która potrafi pomijać nienaruszone pliki podczas kolejnych skanów.

W Auslogics Antivirus znaleźć można również funkcję zdalnego zarządzania oprogramowaniem antywirusowym firmy Auslogics, które zainstalowane zostało na komputerach znajdujących się np. w domowej sieci lokalnej. Oprogramowanie oferuje tryby dla graczy i przenośnych komputerów, pozwalające m.in. zwalniać zajęte zasoby systemowe podczas uruchamiania gier oraz oszczędzać energię kiedy urządzenie pracuje na baterii. Na uwagę zasługuje także rozwiązanie Rescue Mode, które daje możliwość oczyszczenia z infekcji komputera, na którym nie uruchamia się system operacyjny.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.9188 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 203
Data aktualizacji20 lut 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Auslogics Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)