WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówAuslogics Browser Care
Auslogics Browser Care ikona

Auslogics Browser Care5.0.24.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Browser Care to bezpłatne narzędzie do zarządzania wieloma atrybutami dostępnych w komputerze przeglądarek internetowych. Z jego pomocą przejmiemy kontrolę nad stroną startową, domyślną wyszukiwarką i zainstalowanymi dodatkami w Internet Explorerze, Firefoksie, Google Chrome itp.

Program daje użytkownikowi możliwość zarządzania wieloma ustawieniami wiodących na rynku przeglądarek internetowych. Charakteryzuje się on przyjaznym interfejsem graficznym zaprojektowanym z myślą o początkujących użytkownikach, a także dużą skutecznością działania. W jego obrębie zdefiniujemy domyślną przeglądarkę internetową w systemie, zdefiniujemy domyślną stronę startową i wyszukiwarkę, oczyścimy dane tymczasowe (cookies, pamięć podręczna, historię oraz dane logowania) oraz usuniemy zbędne rozszerzenia i paski narzędziowe najczęściej instalowane wraz z różnym oprogramowaniem.

Auslogics Browser Care stanowi doskonałe rozwiązanie dla niedoświadczonych użytkowników. Narzędzie to pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób rozwiązać większość typowych problemów, z jakimi spotkać się można podczas codziennej pracy z przeglądarką internetową. Przy jego użyciu poprawimy wydajność przeglądarki, a także zniwelujemy wyświetlane bez zgody użytkownika reklamy, będące następstwem obecności w przeglądarce komponentów BHO.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 026
Data aktualizacji27 mar 2019
Rozmiar pliku11.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Auslogics Browser Care ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)