Auslogics Browser Care ikona

Auslogics Browser Care5.0.24.0

WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówAuslogics Browser Care
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Browser Care to bezpłatne narzędzie do zarządzania wieloma atrybutami dostępnych w komputerze przeglądarek internetowych. Z jego pomocą przejmiemy kontrolę nad stroną startową, domyślną wyszukiwarką i zainstalowanymi dodatkami w Internet Explorerze, Firefoksie, Google Chrome itp.

Program daje użytkownikowi możliwość zarządzania wieloma ustawieniami wiodących na rynku przeglądarek internetowych. Charakteryzuje się on przyjaznym interfejsem graficznym zaprojektowanym z myślą o początkujących użytkownikach, a także dużą skutecznością działania. W jego obrębie zdefiniujemy domyślną przeglądarkę internetową w systemie, zdefiniujemy domyślną stronę startową i wyszukiwarkę, oczyścimy dane tymczasowe (cookies, pamięć podręczna, historię oraz dane logowania) oraz usuniemy zbędne rozszerzenia i paski narzędziowe najczęściej instalowane wraz z różnym oprogramowaniem.

Auslogics Browser Care stanowi doskonałe rozwiązanie dla niedoświadczonych użytkowników. Narzędzie to pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób rozwiązać większość typowych problemów, z jakimi spotkać się można podczas codziennej pracy z przeglądarką internetową. Przy jego użyciu poprawimy wydajność przeglądarki, a także zniwelujemy wyświetlane bez zgody użytkownika reklamy, będące następstwem obecności w przeglądarce komponentów BHO.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 000
Data aktualizacji27 mar 2019
Rozmiar pliku11.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Auslogics Browser Care ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)