bEUzzKSZ

Auslogics Disk Defrag Screen Saver1.1.1.50

Strona głównaWindowsNarzędziaDefragmentatory plikówAuslogics Disk Defrag Screen Saver
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Disk Defrag Screen Saver to darmowe, proste w użyciu i wygodne narzędzie, pozwalające na defragmentację dysków twardych w trybie wygaszacza ekranu. Takie rozwiązanie umożliwia nieustanne utrzymywanie optymalnego rozmieszczenia plików na dysku, jednocześnie nie zakłócając prac wykonywanych przez użytkownika na komputerze.

bEUzzKTb

Auslogics Disk Defrag Screen Saver podobnie jak standardowe wygaszacze ekranu uaktywnia się, rozpoczynając proces defragmentacji w momencie wykrycia, że system znajduje się w stanie bezczynności. Program najpierw dokładnie analizuje zawartość dysku, a następnie rozpoczyna defragmentację. Na ekranie w postaci wygaszacza wyświetlany jest postęp każdego z etapów. W momencie wznowienia pracy przez użytkownika, narzędzie przerywa proces defragmentacji, oczekując na odpowiednią chwilę na jego wznowienie.

Udostępnij
Auslogics Disk Defrag Screen Saver 1.1.1.50wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.337 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań8 242
Data aktualizacji15 mar 2010
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUzzKTl
Komentarze (17)
bEUzzKTX