bDTTKymZ
Auslogics Driver Updater ikona

Auslogics Driver Updater1.24.0.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Driver Updater to nieskomplikowane i skuteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows.

bDTTKynb

Aplikacja po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę środowiska operacyjnego pod kątem zainstalowanych sterowników, a następnie porównuje ich wersje z tymi zawartymi w swojej bazie. Zestawienie poszczególnych składników wyświetlane jest w formie listy, na której wyszczególnione zostały wszystkie przestarzałe sterowniki. Użytkownik zdecydować może czy chciałby zaktualizować automatycznie wszystkie sterowniki czy też tylko wybrane.

Auslogics Driver Updater to narzędzie pozwalające zaoszczędzić wiele czasu, który musielibyśmy poświęcić na ręczne przeglądanie stron internetowych producentów sprzętu w poszukiwaniu najnowszych sterowników. Z jego pomocą zainstalujemy także sterowniki do urządzeń, do których w ogóle nie posiadamy odpowiedniego oprogramowania, np. po reinstalacji systemu. Baza aplikacji skupia w sobie sterowniki do większości mniej lub bardziej popularnych układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych, monitorów, drukarek, różnego typu kontrolerów itp.

To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. Oferuje ona również funkcje tworzenia kopii zapasowych sterowników i ich przywracania w razie potrzeby. Opcja ta z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy lubią testować najnowsze wydania sterowników nie zawsze udostępnianych przez producenta w wersji stabilnej.

Uwaga!

  • Wersja testowa umożliwia jedynie wykrywanie nieaktualnych sterowników. Nie jest natomiast możliwe ich aktualizowanie z poziomu programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Auslogics Driver Updater 1.24.0.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.19 ocen
Liczba pobrań23 087
Data aktualizacji29 lip 2020
Rozmiar pliku12.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Auslogics Driver Updater ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTKynG
bDTTKynX