WindowsArchiwumProgramy archiwalneAuslogics Registry Fixer

Auslogics Registry Fixer1.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auslogics Registry Fixer to skuteczne narzędzie do kompleksowej optymalizacji rejestru systemowego Windows, która zapewnia szybką i stabilną pracę komputera. Pozwala ono m.in. usuwać nieaktualne klucze, naprawiać uszkodzone wpisy oraz defragmentować cały rejestr.

Podobnie jak inne programy tego producenta, tak również Auslogics Registry Fixer wyposażony został w przyjazny użytkownikowi i prosty w obsłudze interfejs graficzny. Jego rdzeniem jest moduł do wykrywania oraz usuwania wszelakich nieprawidłowości w rejestrze Windows, które w znaczący sposób przekładać się mogą na spowolnienie pracy systemu, a w niektórych przypadkach nawet na jego awarię lub występowanie konfliktów.

Narzędzie podczas analizy rejestru skupia się m.in. na błędach powodowanych przez zainstalowane na komputerze oprogramowanie (lub jego pozostałościach po odinstalowywaniu) oraz ogólnej konfiguracji systemu, która ma istotny wpływ na wydajność komputera. Auslogics Registry Fixer potrafi niwelować problemy z odniesieniami do nieistniejących plików i folderów, skrótami do nieistniejących aplikacji i wpisami dotyczącymi bibliotek DLL, błędnymi lub całkowicie zbędnymi wpisami w rejestrze, referencjami do sterowników, niepoprawnymi regułami zapory sieciowej oraz wieloma innymi, które pogarszają kondycję systemu.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje także narzędzie do defragmentacji rejestru systemowego, którego celem działania jest zwiększenie szybkości dostępu do rejestru poprzez scalanie niewykorzystywanej przestrzeni (np. po usuniętych wcześniej błędach) w pliku zawierającym ustawienia systemu i innych zainstalowanych aplikacjach. Ponadto Auslogics Registry Fixer tworzy kopie zapasowe rejestru i umożliwia przywrócenie dowolnej z nich, a co za tym idzie cofnięcie wprowadzonych przez program zmian w systemie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.347 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 874
Data aktualizacji17 lip 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)