WindowsDomInne programy dla domuAutko

Autko1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autko to darmowy i bardzo łatwy w obsłudze program adresowany do właścicieli pojazdów, który pozwala na umieszczenie wszystkich najważniejszych informacji na temat eksploatacji posiadanego samochodu.

Z poziomu głównego okna programu Autko możemy umieścić w nim podstawowe dane, takie jak: marka, model samochodu, numer rejestracyjny, pojemność silnika, numer nadwozia, numer/kod silnika, rok produkcji, data zakupu i przebieg. Poniżej znajdziemy natomiast szczegóły odnośnie zbliżających się terminów związanych z eksploatacją pojazdu, w tym między innymi przypomnienie o spłacie ubezpieczenia czy też obowiązkowym przeglądzie technicznym.

Autko pozwala również na wprowadzenie dodatkowych szczegółów w kolejnych zakładkach związanych chociażby z poniesionymi wydatkami (np. tankowanie, naprawy, wymiana płynów, mandaty).

Interfejs programu Autko jest bardzo prosty i czytelny, więc z obsługą narzędzia poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 848
Data aktualizacji1 lut 2016
Rozmiar pliku1.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)