WindowsAkcesoriaInne akcesoriaAuto Hide Desktop Icons
Auto Hide Desktop Icons ikona

Auto Hide Desktop Icons5.33

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auto Hide Desktop Icons to aplikacja dla komputerów z systemem Windows, która – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – pozwala na automatyczne ukrywanie ikon znajdujących się na pulpicie.

Narzędzie adresowane jest do osób, które z rozmaitych względów muszą tymczasowo usunąć ikony z pulpitu, by zostawić jedynie czystą tapetę i wykonać rozmaite operacje (np. w przypadku serwisu dobreprogramy ukrywamy ikony w celu przygotowanie zrzutów ekranowych z opisywanych aplikacji).

Auto Hide Desktop Icons charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem. Z poziomu głównego okna możemy jednym kliknięciem włączyć lub wyłączyć poszczególne opcje, określając między innymi za pomocą którego przycisku myszy chcemy pokazywać bądź ukrywać ikony widoczne na pulpicie. Możemy także zdefiniować, co jaki czas ma być wykonywana wspomniana operacja automatycznie.

Warto dodać, że Auto Hide Desktop Icons nie wymaga instalacji, więc po pobraniu można umieścić aplikację na dysku twardym lub wybranym urządzeniu przenośnym i korzystać z niej na dowolnym komputerze.

Obraz
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań595
Data aktualizacji3 sty 2022
Rozmiar pliku0.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Auto Hide Desktop Icons ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)